Google Earth Sanal Tur

Çok özel birtakım teknikler kullanılarak google earth üzerinden yaklaşık 1 km irtifadan alınan 35 adet fotoğrafın birleştirilerek panorama hale dönüştürülmesi ile oluşturulan Google Earth Sanal Tur görselidir.

 

 

 

 

 

 

  • Sanal turun çok geniş bir coğrafyaya yayıldığı (belediyeler, tatil köyleri, belde tanıtımları vs. )alanlarda veya sanal turçalışması yaptıran kurum veya kuruluşların konumlarını müşterilere net bir şekilde gösterebilmeleri noktasında oldukça sık tercih edilen bir çalışmadır.
  • Google earth tanıtım paketi işletmenizin hedef kitleye tanıtılmasına yönelik 3 noktadan 360 derece sanal tur fotoğraf çekimi.
  • Çekilen fotoğrafların birleştirilerek sanal tur haline getirilmesi. Oluşturulan sanal tur çalışmasının web sitenize adapte edilmesi·
  • Google earth üzerinde firma kaydı oluşturularak 360 cities aracılığıyla 3 boyutlu görüntülerin google earth üzerine yüklenmesi

Avantajları

Sanal tur uygulamasının avantajları göz ardı edilemeyecek kadar fazladır.En başta uzaktaki bir müşteriye yapabileceğiniz en etkili ve en uygun fiyatlı yöntem sanal tur yöntemidir.Bu sayede Dünya’nın her hangi bir yerindeki tüm müşteriler istediği zaman sitenize girebilir ve görmek istediğini en kusursuz bir şekilde görebilir.Bunu başka hiçbir şekilde daha etkili ve daha ucuza sağlayamazsınız. 3D çizim programlarının aksine tamamen gerçek görüntülerden oluşması nedeniyle uygulama maliyeti çok daha düşüktür. Sanal uygulama, diğer uygulamalardan daha üstündür.Örneğin sadece fotoğraflardan oluşan bir tanıtım müşteri için hem eksik bir tanıtım hem de vakit kaybı olacağından, profesyonel firmalar sanal uygulamayı tercih etmektedir. Sanal uygulama sayesinde güvenirliğiniz artacaktır.Çünkü potansiyel müşteriye her açıdan görme imkanı sağladığınız için müşteri her hangi bir şey gizlemeye çalışmadığınızı gördüğünde size daha çok güvenecektir. Bu uygulama artık kaçınılmaz olmuştur diğer firmalarla rekabet edebilmek için ve sektörde ilerlemek için sanal uygulama artık vazgeçilmez bir yöntem haline gelmiştir.